Septembrová Barcelona, letecký víkend, slovenský sprievodca, 4*hotel, polpenzia, 199 Eur

Top zájazd! 21.09.-24.09.2018 4 dni, polpenzia v cene! Letecky z Bratislavy, hotel Caprici 4****Santa Susanna, piatok, sobota, nedeľa, pondelok

Septembrová Barcelona, letecký víkend,  slovenský sprievodca, 4*hotel, polpenzia, 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
0
18x
zlava
2018-09-21 22:55:00
VYPREDANÉ
Barcelona - Predĺženie leta v Barcelone so slovenským sprievodcom za nízku cenu - slovenský sprievodca k dispozícií na letisku, počas letu, v hoteli aj pri prehliadkach - Katalánske námestie, chýrna pešia zóna La Rambla, socha Krištofa Kolomba, park Guell, symbol Barcelony: kostol Sagrada Familia - ubytovanie v kvalitnom 4**** hoteli Caprici s polpenziou, formou bohatých švédskych stolov -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Španielska
- letiskové poplatky
- slovenského sprievodcu počas letu, aj počas pobytu a prehliadok
- hotelové ubytovanie v 4**** hoteli v Španielsku,
- polpenziu formou švédskych stolov (raňajky a večere)
- poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Povinné príplatky:
- transfer letisko-hotel-letisko so slovenským sprievodcom: 25 Eur/smer/osoba
- servisný poplatok CK: 25 Eur/noc/osoba
- palivový príplatok zavedený od 1.júla 2018: 12 Eur/smer/osoba
Tieto poplatky platia dospelí aj deti, bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Na mieste sa platí lístok na vlak Santa Susanna - Barcelona (cena cca.3 až 5 Eur/smer) Posun do Barcelony trvá približne 70 minút.

Popis

TOP zájazd! Tento zájazd naši klienti hodnotili na špičkovú kvalitu!

Program zájazdu:

1.deň: Piatok:

Zraz účastníkov poobede na letisku v Bratislave so slovenským delegátom. Krátka informácia ohľadne programu, odlet do Španielska, prílet skoro večer. Voľno. Večera v hoteli formou bohatých švédskych stolov.

2. deň: Sobota:

Raňajky, odchod skupiny do Barcelony, celodenný výlet v Barcelone, poobede návrat do hotela, večera formou švédskych stolov.
Výhľad na Barcelonu z parku Guell, kde sa nachádza aj dom samotného majstra Gaudího. Katalánske námestie ( tu sa napijete z fontány a podľa povesti sa do nej zamilujete) Pešia zóna s obchodmi a kaviarničkami - La Rambla, socha Krištofa Kolomba z roku 1888. Na pešej zóne La Rambla sa nachádza aj najväčšie barcelonské trhovisko. Po blízku sa nachádza Placa Reial, kde fontána a osvetlenie je z rúk Gaudího. Nasleduje gotická štvrť, ktorá bola sídlom Rimanov, Židov a kráľov. Navštívte aj múzeum Picasso, alebo sa vydajte na poobedňajší nákup v známom obchodnom dome (ako kedysi u nás Prior) El Corte Inglés. Skoro večer návrat do hotela, večera.

3. deň: Nedeľa:

Raňajky - švédske stoly, krátka cesta do Barcelony, pokračovanie v prehliadkach. Doobeda návšteva nedokončeného kostola: Sagrada familia. Pod záštitou UNESCO sú aj jeho dva najvýznamnejšie domy, ktoré navrhoval a to Cása Batlò a La Pedrera. V podvečerných hodinách návrat do hotela, alebo večerná Barcelona. Večera formou bohatých švédskych stolov v 4*hoteli.

4. deň: Pondelok:

Raňajky v hoteli 4**** doobeda voľno, okolo 10:00. odchod na letisko a odlet na obed zo Španielska, prílet do Bratislavy poobede o 15:00.hod.

Fotogaléria

Polpenzia formou bohatých švédskych stolovVeľký výber dezertov