Rusko Zlatý okruh 5 dní: Sergiev Posad, Pereslavľ Zalesský, Rostov Veľký, Suzdaľ 299 Eur

Moskva a Zlatý okruh: garantovaný odlet z Bratislavy: 23.10.-27.10.2018 na 5 dní

Rusko Zlatý okruh 5 dní: Sergiev Posad, Pereslavľ Zalesský, Rostov Veľký, Suzdaľ 299 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
301 €
50%
10
10x
zlava
2018-11-10 23:15:00
Akcia ukončená
Zlatý okruh Ruska - vzácne pamiatky UNESCA, preslávne mestá: Suzdaľ, Sergiev Posad, Rostov Veľký, Vladimír a Moskva - letecky so slovenským sprievodcom - 5 dňový letecký zájazd za krásami a zaujímavosťami Zlatého okruhu a Moskvy, metropoly Ruska - navštívite Kremeľ, Katedrálu Svätého Vasiľa, historické nákupné centrum GUM, Veľké divadlo - slovenský sprievodca bude s Vami počas letu aj počas pobytu, transferu a pod. - hotelové ubytovanie v centre Mosky v overenom hoteli 3*** s raňajkami, iba 10-15 minút metrom od Červeného námestia -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Moskvy
- slovenského sprievodcu počas letu aj počas pobytu v Moskve aj počas trasy
- hotelové ubytovanie
- transfery počas programu Moskva-Suzdal-Sergiev Posada- Rostov Veľký
- poisteni proti úpadku CK

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 25 Eur/smer
- povinné raňajky v hoteli: iba + 10 Eur/noc/osoba
- servisné a letiskové poplatky 189 Eur/osoba

- vízum do Ruskej federácie: 65 Eur
- servisný poplatok za vybavenie víza 45 Eur/osoba

Miesta sú garantované, nie je potrebné ich overovať telefonicky!

Infolinka: 0905 540 278 (od 10:00: do 16:00.)
Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po písomnom potvrdení voľných kapacít.

Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry/zmluvy.

Popis

1. deň: Zraz účastníkov v Bratislave so slovenským sprievodcom. Odlet do Moskvy neskoro poobede. Prílet do Moskvy neskôr večer. Ubytovanie v hoteli 3*** nocľah

2. deň: Raňajky, po raňajkách odchod autobusom do Sergieva Posadu, bývalého Zagorska - starobylého mestečka neďaleko od Moskvy. Sergijev Posad patrí medzi turisticky zaujímavé miesta. Starobylé a neobyčajne malebné mesto umelcov, drevorezbárov a výrobcov hračiek vyrástlo z dedín a osád, ktoré obklopovali Kláštor sv. Trojice (Troice - Sergijeva lavra) – jeden z najstarších a najuctievanejších kláštorov v Rusku, historické centrum ruského pravoslávia. Kláštor je zapísaný do zoznamu UNESCO.
Po návšteve kláštora odchod do Perslavľu Zalesského, kde sa v roku 1220 narodilo slávne knieža Alexandr Nevskij a v roku 1688 tu zakladal cár Peter I. svoju flotilu.
Po obede odchod do mestečka Rostov Veľký, známy okrem historických pamiatok starého Ruska aj tradíciou výroby emailových miniatúr - tzv. finifti. Jedna z najväčších kolekcií miniatúr - viac, než 2,5 tisíc sa nachádza v Rostovskom Kremli.
Návrat do Pereslavľu, ubytovanie v hoteli, oddych.

3. deň: Po raňajkách odchod do mesta Suzdaľ, mesta-múzea. kde je najviac historických pamiatok starého Ruska, dochovaných dodnes. Väčšina pamiatok je zapísaných do zoznamu UNESCO. V meste a okolí nie je žiadna fabrika, považuje sa za ekologicky čisté.
Poobede odchod do slávneho mesta Vladimir so slávnou Zlatou bránou a s panorámou Námestia katedrál z 12 storočia s jedinečným príkladom stavieb chrámov z bieleho kameňa.
Odchod do Moskvy. Ubytovanie v hoteli, oddych.

4. deň: Po raňajkách odchod do Kremľa, návšteva Zbrojnice, Námestia katedrál, prechádzka po Červenom námestí. Návšteva Chrámu sv. Vasiľa a obchodného domu GUM. Poobede možnosť autobusovej prehliadky mesta. Večer individuálne voľno.

5. deň: Po raňajkách individuálne voľno, skoro poobede odchod na letisko a odlet do Bratislavy, prílet skoro večer.

Fotogaléria