Perličky Talianska: Sardínia a Boloňa letecky so slovenským sprievodcom na 3 dni: 199 Eur

27.10.-29.10.2018 na 3 dni, trasa letecky: Bratislava-Sardínia, potom: Sardínia-Bologna a domov: Bologna-Bratislava 27.10.-29.10.2018 na 3 dni

Perličky Talianska: Sardínia a Boloňa letecky so slovenským sprievodcom na 3 dni: 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
599 €
400 €
67%
3
17x
zlava
2019-04-23 21:30:00
Akcia ukončená
Sardínia a Boloňa (Bologna) pod jednou strechou letecky - veľmi atraktívny letecký víkend so slovenským sprievodcom - krátky, oddychovo-poznávací letecký zájazd - cestujete na 3 dni, a z práce čerpáte iba 1 deň dovolenky - slovenský sprievodca cestuje s Vami v lietadle a bude k dispozícií počas Vášho pobytu na Sardínií - navštívte so slovenským sprievodcom historické pamiatky a zaujímavosti Sardínie: katedrálu Santa Maria, hradbu starého mesta (Torre di porta Terra) - Po Sardínií sa vydáte letecky do Bolone (Bologna) kde Vás čakajú ďaľšie pamiatky a zaujímavosti -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Cena zahŕňa:
- letenky z Bratislavy na Sardíniu
- letenky zo Sardínie do Bolone (Bologna)
- letenky z Bolone do Bratislavy
- slovenského sprievodcu počas letov aj počas pobytov na Sardínií aj v Boloni
- hotelové ubytovanie v hoteloch *** na Sardínií aj v Boloni (Bologna)
- letiskové poplatky

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 25 Eur/každý smer
(Alghero letisko -hotel, hotel Alghero - letisko, letisko Bologna -hotel, hotel - letisko Bologna) transfery sa rátajú 4 x
- raňajky v hoteli: iba + 6 Eur/noc/osoba
- servisné poplatky CK: 35 Eur/noc/osoba (počítajú sa 2 noci)

Voľné miesta nie je potrebné overovať telefonicky, stačí objednať on-line a platíte iba po písomnom potvrdení objednávky.

Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po telefonickom a písomnom potvrdení voľných kapacít. Služby po uhradení poukazu sú nerefundovateľné!

Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky 25 Eur sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry.

Popis

Program zájazdu:

1. deň: sobota

Zraz účastníkov na letisku v Bratislave o 10:30.hod., stretnutie so slovenským sprievodcom, odlet z Bratislavy so sprievodcom na Sardíniu o 12:00.h., prílet na Sardíniu o 14:15.hod., následne transfer do hotela, ubytovanie. Poobede potulky so slovenským sprievodcom po meste Alghero. Návšteva historických pamiatok Alghera, kostoly a katedrály.

2.deň: Nedeľa
Raňajky v hoteli, následne odlet zo Sardínie do Bolone (Bologna), prílet doobeda. Program so slovenským sprievodcom, potulky po historickom centre, ubytovanie. Poobede voľno, následne večerné potulky po meste.

3. deň: Pondelok
Raňajky v hoteli, odchod na letisko a pred obedom odlet domov z Bolone. Prílet do Bratislavy približne o 12:30.hod.

Fotogaléria

Hotel Vacanze 4****Hotel Vacanze 4****