Paríž odlet už 15.septembra na 4 dni, slovenský sprievodca, hotel v centre, len: 199 Eur

Paríž termín zájazdu: 15.09-18.09.2018 na 4 dni, slovenský sprievodca počas letu, transferu aj pobytu!

Paríž odlet už 15.septembra na 4 dni, slovenský sprievodca, hotel v centre, len: 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
500 €
301 €
60%
0
27x
zlava
2018-09-15 23:55:00
VYPREDANÉ
Paríž letecky so slovenským sprievodcom - spoznáte históriu aj súčasnosť mesta - hotel v blízkosti námestia Republiky - septembrový odlet - sprievodca je prítomný na letisku v Bratislave aj počas letu tam aj späť a je ubytovaný v hoteli s klientami -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Hotelové ubytovanie: 3***

Cena obsahuje:
- leteckú dopravu do Paríža a späť
- slovenského sprievodcu počas zájazdu aj počas leteckej dopravy
- hotelové ubytovanie v Paríži (3 noci) v Paríži, v blízkosti Námestí Republiky.
- letiskové poplatky

Povinný príplatok: transfer s delegátom z letiska do hotela a späť: 25 Eur/smer/osoba
Servisný poplatok 35 Eur/noc/osoba
Povinné raňajky v hoteli 10 Eur/noc/osoba
Cenový rozdiel letenky zavedený pre nové objednávky od 1.septembra 2018:
39 Eur/smer/osoba


Vstupenky na Eiffelovu vežu sa platia na mieste

Cena je platná pre 1 osobu.
Poplatok za transfer, alebo servisný poplatok sa platí až dodatočne, ak bude klientovi zaslaná faktúra, alebo zmluva.

Popis

Program zájazdu:

1.deň:

Odlet podľa letového poriadku v poobedňajších hodinách. Prílet do Paríža, transfer so slovenským sprievodcom do hotela v Paríži, voľno.

2.deň:

Raňajky v hoteli. Celodenná prehliadka mesta so slovenským sprievodcom, prehliadka bude parížskou dopravou a pešo. Radíme si kúpiť lístky, tzv. carnet, 10 lístkov na celú dopravu, ktoré stoja 14,50 EUR. Prehliadku ponúkame začať výstupom na Eiffelovu vežu. V prípade, keby niekto nemal záujem, môže si pozrieť monumentálny areál Trocadero, postavený na pamiatku bitky pri Trocadero medzi francúzskymi a španielskymi vojskami v roku 1823. V roku 1937 na mieste starého postavili nový palác pri príležitosti Svetovej výstavy. Odtiaľ je nádherný výhľad na Eiffelovu vežu. Na výstup na Eiffelovu vežu, prípadne na Trocadero je treba plánovať cca 2 hodiny.
Odtiaľ prejdeme na pravý breh rieky Seiny a dovezieme sa k slávnemu Víťaznému oblúku ako symbolickej stavby postavenej na počesť vojenských víťazstiev rímskych cisárov, v neskoršom období Napoleona, nasleduje prestávka na Elyzejských poliach (Champs Elysées). Pokračujeme Námestím svornosti (Place de la Concorde), kostolom La Madelaine, Námestím Vendôme s hotelom Ritz, Operou. Neskôr voľno, prípadne individuálna návšteva modernej štvrte La Defense, s jej arkou, ktorá presne kopíruje všetky parížske víťazné oblúky. Voľno, nocľah.

3.deň:

Raňajky v hoteli. Prehliadky so slovenským sprievodcom: ostrov Cité s najznámejšími parížskymi pamätihodnosťami ako je gotická katedrála – Notre Dame, Justičný palác, kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie - bývalý kráľovský palác, neskôr väznica, v ktorej bola uväznená kráľovná Mária Antoinetta. Prestávka na typický parížsky obed v Latinskej štvrti. Po obede návšteva slávnej obrazovej galérie Louvre, príp. individuálne voľno.

4.deň:

Raňajky v hoteli, prehliadka časti štvrte umelcov Montmarte: známy a legendárny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré Coeur, námestie umelcov Place du Tertre. Prestávka na obed v blízkosti hotela. Neskoro poobede transfer na letisko so slovenským sprievodcom a odlet domov vo večerných hodinách.

Fotogaléria

Bristol*** hotel Paríž v centre mesta!Hotel Bristol*** Paríž, Námestie republikyHotel Bristol Paríž