Novembrový víkend v Ríme 4**** slovenský sprievodca, 4 dni, spoznanie a zábava: 199 Eur

Novembrový dlhý víkend letecky sobota až utorok, 4 dni: 17.11.-20.11.2018

Novembrový víkend v Ríme 4**** slovenský sprievodca, 4 dni, spoznanie a zábava: 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
500 €
301 €
60%
0
18x
zlava
2018-11-18 23:59:00
VYPREDANÉ
Predĺžený víkend v Ríme - slovenský sprievodca počas letu aj počas prehliadok a transferov - 4**** kvalitný hotel Marc Aurelio v blízkosti Vatikánu - raňajky v hoteli v cene -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Letenky sú nerefundovateľné, zmena mena nie je možná.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Ríma
- slovenského sprievodcu počas letu aj počas pobytu v Ríme
- hotelové ubytovanie 4**** s raňajkami na 3 noci
- letiskové poplatky

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 25 Eur/smer
- servisné poplatky 25 Eur/noc/osoba
- palivové príplatky: 10 Eur/smer/osoba

Charakteristika zájazdu

Objednajte teraz on-line. Nemusíte telefonovať zbytočne - stačí kliknúť a objednať. Platiť budete až po písomnom potvrdení Vašej objednávky. Miestna turistická taxa sa platí na mieste, priamo v hoteli, cca. 4 - 6 Eur/noc. Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po písomnom potvrdení voľných kapacít. Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky 25 Eur sa uhrádza neskôr, až po obdržaní faktúry.

Popis

1. deň, sobota:

Stretnutie účastníkov na letisku v Bratislave, okolo obeda, následne odlet do Ríma spolu so slovenským sprievodcom. Prílet do Ríma, transfer so slovenským sprievodcom do hotela. Ubytovanie v 4**** hoteli v blízkosti Vatikánu. Prehliadky: Benátske námestie, Piazza Venezia. Pahorok Capitol - Kostol Panny Márie Ara Coeli. Ulica Rímskych cisárskych fór, Via Dei Fori Imperiali. Colosseum.

2. deň: Nedeľa:

Raňajky v hoteli. Ochod do centra mesta. Našu prehliadku začíname na námestí Piazza del Popolo, kde sa nachádza bazilika Santa Maria del Popolo, pokračujeme v ceste na návršie Pincio. Neskôr odchádzame k jednému zo symbolov mesta Rím: Španielske schody a okolie. Poobede voľný čas.

3.deň: Pondelok:

Raňajky v hoteli 4**** Marc Aurelio, odchádzame do Vatikánu (iba 2 zastávky metrom) pešia prehliadka najznámejších pamätihodností: Bazilika
Vatikán - námestie a bazilika sv. Petra, krásny Anjelský hrad, cez Anjelský most prechod na druhú stranu Tiberu. Piazza Navona, Panteon, Fontána di Trevi, obed v nedalekej rešt. divadla Qirino. Poobede voľno, individuálne prehliadky, možnosť nákupov.

4. deň: Utorok:

Skoré raňajky v hoteli, odchod so sprievodcom na letisko, odlet domov.

Fotogaléria

Hotel Marc Aurelio 4**** Rím, Váš hotel v bízkosti Vatikánu