Marcové rozprávkové Maroko, Marakéš, 4 dni, slovenský sprievodca len 199 Eur

Odlet z Bratislavy, slovenský sprievodca: 16.03.-19.03.2019 4 dni (sobota- nedeľa-pondelok-utorok)

Marcové rozprávkové Maroko, Marakéš, 4 dni, slovenský sprievodca len 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
0
24x
zlava
2019-03-15 23:55:00
VYPREDANÉ
Jarné, marcové rozprávkové Maroko - čarovný krátky letecký zájazd do rozprávky tisíc a jednej noci - priamy let do marockého Marakéšu so slovenským sprievodcom - luxusné hotelové ubytovanie Royal Mirage Deluxe 5*****Marakesch - raňajky formou švédskych stolov - slovenský sprievodca k dispzícií počas letu, transferov aj pobytu -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po potvrdení voľných kapacít. Letenky a ostatné služby sú nerefundovateľné, zmena mena nie je možná.

Voľné miesta nie sú potrebné telefonicky overovať, pri tomto zájazde sme napojený na aktuálny rezervačný systém.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy (Viedne) do Marakéšu (bez prestupu)
- poistenie voči úpadku CK
- hotelové ubytovanie 5*****hoteli v centre Marakéšu

Cena nezahŕňa:

Letiskové a servisné poplatky: 199 Eur
Povinné raňajky v hoteli: 10 Eur/deň
Transfer: letisko - hotel - letisko: 35 Eur/smer/osoba

Miestna turistická taxa v hoteloch: cca. 3 až 5 Eur na noc (podľa kategórie hotela)

Popis

Program zájazdu:

Program 1. deň

Zraz účastníkov v Bratislave na letisku M.R.Štefánika. Odlet do nádherného kráľovského marockého mesta Marakéš. Po prílete sa presunieme sa do luxusného 5***** hotela, oddýchneme si po ceste a vydáme sa so sprievodcom objavovať toto tajuplné mesto.

Program 2. deň
Raňajky v luxusnom hoteli v centre Marakéšu.
Marakéš je mesto právom zaradené do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Často je označované aj prívlastkom „Perla juhu“.
Mesto je plné palácov, nádherných záhrad a tajuplných uličiek. Navštívime hrobky Saadiens, múzeum Dar Si Said, záhradu Agal, Ménara, 70 metrov vysoký minaret Koutoubia, ktorý je akýmsi symbolom mesta, palác Bahia a známe miestne garbiarne a čistiarne. V prípade záujmu možnosť návštevy záhrad Majorelle (vstup za poplatok cca 70 DHS), kde sa nachádza pamätná hrobka známeho módneho návrhára Yves Saint Laurenta. Nevynecháme ani medinu (staré mesto), najznámejšie miestne súky (trhy) a rušné námestie Djemaa El Fna so zaklínačmi hadov, hudobníkmi, rozprávačmi a artistami. Námestie sa najmä večer mení na veľkú vývarovňu, kde majú návštevníci možnosť ochutnať miestne špeciality ako sú napr. slimáky na badiáne, ťavie hlavy a pod. Pre záujemcov je možná tradičná marocká večera s vystúpením berberských hudobníkov a tradičnou šou (fakultatívne za doplatok).

Program 3. deň
Raňajky v luxusnom hoteli. Doobeda prechádzka so slovebnským sprievodcom po starom meste, po stopách rozprávky tisíc a jednej noci. Poobede voľno po rušnom historickom centre, nákupy a potulky po bazároch.

Program 4. deň
Transfer na letisko a odlet do Bratislavy podľa aktuálneho letového poriadku.

Fotogaléria