Leto v Moskve na 5 dní letecky z Bratislavy, slovenský sprievodca, cena: 289 Eur

Moskva, garantovaný odlet z Bratislavy: 17.07.-21.07.2018 na 5 dní

Leto v Moskve na 5 dní letecky z Bratislavy, slovenský sprievodca, cena: 289 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
311 €
52%
0
20x
zlava
2018-08-13 23:15:00
VYPREDANÉ
Leto (júl) v Moskve na 5 dní z Bratislavy letecky so slovenským sprievodcom - 5 dňový letecký zájazd za krásami a zaujímavosťami slnečnej jarnej Moskvy, metropoly Ruska - navštívite Kremeľ, Katedrálu Svätého Vasiľa, Tretiakovskú Gelériu, Mauzóleum Lenina, Arbatskú ulicu, historické nákupné centrum GUM, Tverskaju ulicu, Veľké Divadlo a ďaľšie - slovenský sprievodca bude s Vami počas letu aj počas pobytu, transferu a pod. - hotelové ubytovanie v centre Mosky v overenom hoteli 3*** s raňajkami, iba 10 minút metrom od Červeného námestia -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Program zájazdu:

1.deň - utorok: V poobedňajších hodinách stretnutie so slovenským sprievodcom na letisku v Bratislave, odlet do Moskvy, prílet, transfer so sprievodcom do hotela v centre Mosky, iba 3 zastávky metrom (8 minút) od Červeného námestia.

2.deň - streda: Raňajky v hoteli, následne pešia prechádzka cez Červené námestie. Tu sa nachádza Moskovký Kremeľ, zbrojnica a diamantový fond, následne katedrála svätého Vasiľa. Pokračujeme do obchodného domu GUM, potom námestie Katedrál, Veľké divadlo, , Tverskaja ulica. Poobede voľno, večer návrat do hotela.

3. deň - štvrtok: Raňajky v hoteli, návšteva Tretiakovskej galérie so slovenským sprievodcom.Katedrála Krista Spasiteľa, Arbatská ulica, a krásne Moskovské metro. Individuálne voľno, Park Gorkého.

4.deň - piatok: Raňajky v hoteli, odchod so slovenským sprievodcom do Mauzólea Lenina, následne Bunker č.42., Stalinové výškové budovy, poobede moderná časť: Moscow City.

5.deň - sobota: Raňajky v hoteli, doobeda voľno, možnosť nákupov, skoro poobede odchod na letisko a poobede odlet do Bratislavy. Prílet do Bratislavy v skorých večerných hodinách.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Moskvy
- slovenského sprievodcu počas letu aj počas pobytu v Moskve
- hotelové ubytovanie
- poisteni proti úpadku CK

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 25 Eur/smer
- povinné raňajky v hoteli: iba + 8 Eur/noc/osoba
- servisné a letiskové poplatky 189 Eur/osoba

- vízum a vybavenie víza: 65 Eur
- servisný poplatok za vybavenie víza 15 Eur/osoba

Miesta sú garantované, nie je potrebné ich overovať telefonicky!

Infolinka: 0905 540 278 (od 10:00: do 17:00.)
Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po písomnom potvrdení voľných kapacít.

Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry/zmluvy.

Fotogaléria