Letná Barcelona, júnový letecký víkend z Bratislavy so slovenským sprievodcom: 199 Eur

Letecky z Bratislavy, hotel 4****Mercury 01.06.-04.06.2018, piatok, sobota, nedeľa, pondelok

Letná Barcelona, júnový letecký víkend z Bratislavy so slovenským sprievodcom: 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
1
31x
zlava
2018-05-31 23:00:00
Akcia ukončená
Barcelona so slovenským sprievodcom za nízku cenu - slovenský sprievodca k dispozícií na letisku, počas letu, v hoteli aj pri prehliadkach - Katalánske námestie, chýrna pešia zóna La Rambla, socha Krištofa Kolomba, park Guell, symbol Barcelony: kostol Sagrada Familia - ubytovanie priamo na krásnej pláži v 4****superior hoteli Mercury Santa Susanna -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Španielska
- letiskové poplatky
- slovenského sprievodcu počas letu, aj počas pobytu a prehliadok
- hotelové ubytovanie v 4**** hoteli v Španielsku,
- polpenziu formou švédskych stolov (raňajky a večere)
- poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Povinné príplatky:
- transfer letisko-hotel-letisko so slovenským sprievodcom: 25 Eur/smer/osoba
- servisný poplatok CK: 35 Eur/noc/osoba

Tieto poplatky platia dospelí aj deti, bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Na mieste sa platí lístok na vlak Santa Susanna - Barcelona (cena cca.3 až 5 Eur/smer) Posun do Barcelony trvá približne 70 minút.

Popis

Program zájazdu:

1.deň: Piatok:

Zraz účastníkov skoro ráno o 07:30.hod. na letisku v Bratislave so slovenským delegátom. Krátka informácia ohľadne programu, ranný odlet z Bratislavy do Španielska, prílet pred obedom, následne organizovaný transfer do hotela Mercury 4****Superior v letovisku Santa Susanna. Poobede pobyt pri mori, večera v hoteli formou bohatých švédskych stolov. Večerné potulky v mestečku Santa Susanna.

2. deň: Sobota:

Raňajky formou švédskych stolov, odchod skupiny do Barcelony, celodenný výlet v Barcelone, poobede návrat do hotela, večera formou švédskych stolov.
Katalánske námestie ( tu sa napijete z fontány a podľa povesti sa do nej zamilujete) Pešia zóna s obchodmi a kaviarničkami - La Rambla, socha Krištofa Kolomba z roku 1888. Na pešej zóne La Rambla sa nachádza aj najväčšie barcelonské trhovisko. Po blízku sa nachádza Placa Reial, kde fontána a osvetlenie je z rúk Gaudího. Nasleduje gotická štvrť, ktorá bola sídlom Rimanov, Židov a kráľov. Navštívte aj múzeum Picasso, alebo sa vydajte na poobedňajší nákup v známom obchodnom dome (ako kedysi u nás Prior) El Corte Inglés. Skoro večer návrat do hotela, večera.

3. deň: Nedeľa:

Raňajky - švédske stoly, krátka cesta do Barcelony, pokračovanie v prehliadkach. Výhľad na Barcelonu z parku Guell, kde sa nachádza aj dom samotného majistra Gaudího. Doobeda návšteva nedokončeného kostola: Sagrada familia. Pod záštitou UNESCO sú aj jeho dva najvýznamnejšie domy, ktoré navrhoval a to Cása Batlò a La Pedrera. Poobede odchod na barcelonský štadión Camp Nou a v podvečerných hodinách návrat do hotela, alebo večerná Barcelona. Večera formou švédskych stolov v 4****Superior hoteli.

4. deň: Pondelok:

Ráno - raňajkové balíčky na cestu - odchod so slovenským sprievodcom na letisko a odlet do Bratislavy. Prílet do Bratislavy v skorých doobedňajších hodinách.

Fotogaléria

Váš hotel 4**** v Santa SusannaPolpenzia formou bohatých švédskych stolovVeľký výber dezertov