Jún v Paríži letecky, so slovenským sprievodcom, 4 dni/3 noci 199 Eur

Paríž, Klasický zájazd, slovenský sprievodca počas letu, transferu aj pobytu: 23.06.-26.06.2018 na 4 dni

Jún v Paríži letecky, so slovenským sprievodcom, 4 dni/3 noci 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
500 €
301 €
60%
0
21x
zlava
2018-06-16 23:55:00
VYPREDANÉ
Paríž letecky z Bratislavy so slovenským sprievodcom - spoznáte históriu aj súčasnosť mesta - hotel Bristol République*** alebo Pére Lachaise République 3 *** v centre Paríža, na námestí Republiky - júnový odlet - sprievodca je prítomný na letisku v Bratislave aj počas letu tam aj späť a je ubytovaný v hoteli s klientami -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Zájazd nie je potrebný overovať telefonicky, nakoľko sme napojený na aktívny rezervačný systém a voľné miesta sú uvedené na tejto stránke. Stačí objednať on-line a obdržíte písomné potvrdenie.

Cena obsahuje:
- leteckú dopravu z Bratislavy do Paríža a späť
- slovenského sprievodcu počas zájazdu aj počas leteckej dopravy
- hotelové ubytovanie *** v centre Paríža (3 noci)
- letiskové poplatky

Povinný príplatok: transfer s delegátom z letiska do hotela a späť:
25 Eur/smer/osoba
Servisný poplatok: 35 Eur/noc/osoba
Raňajky v hoteli: 9 Eur/noc/osoba

Cenový rozdiel letenky pre nové objednávky, ktoré prijímame od 25.4.2018: + 89 Eur/smer

Vstupenky na Eiffelovu vežu

Cena je platná pre 1 osobu.
Poplatok za transfer a pod. sa platí až dodatočne, ak bude klientovi zaslaná faktúra, alebo zmluva.

Popis

Program zájazdu:

1.deň:

Zraz účastníkov na letisku v Bratislave cca. o 15:00.hod. Stretnutie so slovenským sprievodcom, ktorý pocestuje s Vami. Odlet podľa letového poriadku v poobedňajších hodinách. Prílet do Paríža, transfer so slovenským sprievodcom do hotela v Paríži, príchod v neskorých večerných hodinách. Voľno

2.deň:

Raňajky v hoteli. Celodenná prehliadka mesta so slovenským sprievodcom, prehliadka bude parížskou dopravou a pešo. Radíme si kúpiť lístky, tzv. carnet, 10 lístkov na celú dopravu, ktoré stoja 14,50 EUR. Prehliadku ponúkame začať výstupom na Eiffelovu vežu. V prípade, keby niekto nemal záujem, môže si pozrieť monumentálny areál Trocadero, postavený na pamiatku bitky pri Trocadero medzi francúzskymi a španielskymi vojskami v roku 1823. V roku 1937 na mieste starého postavili nový palác pri príležitosti Svetovej výstavy. Odtiaľ je nádherný výhľad na Eiffelovu vežu. Na výstup na Eiffelovu vežu, prípadne na Trocadero je treba plánovať cca 2 hodiny.
Odtiaľ prejdeme na pravý breh rieky Seiny a dovezieme sa k slávnemu Víťaznému oblúku ako symbolickej stavby postavenej na počesť vojenských víťazstiev rímskych cisárov, v neskoršom období Napoleona, nasleduje prestávka na Elyzejských poliach (Champs Elysées). Pokračujeme Námestím svornosti (Place de la Concorde), kostolom La Madelaine, Námestím Vendôme s hotelom Ritz, Operou. Neskôr voľno, prípadne individuálna návšteva modernej štvrte La Defense, s jej arkou, ktorá presne kopíruje všetky parížske víťazné oblúky. Voľno, nocľah.

3.deň:

Raňajky v hoteli. Prehliadky so slovenským sprievodcom: ostrov Cité s najznámejšími parížskymi pamätihodnosťami ako je gotická katedrála – Notre Dame, Justičný palác, kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie - bývalý kráľovský palác, neskôr väznica, v ktorej bola uväznená kráľovná Mária Antoinetta. Prestávka na typický parížsky obed v Latinskej štvrti. Po obede návšteva slávnej obrazovej galérie Louvre, príp. individuálne voľno.

4.deň:

Raňajky v hoteli, prehliadka časti štvrte umelcov Montmarte: známy a legendárny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré Coeur, námestie umelcov Place du Tertre. Prestávka na obed v blízkosti hotela. Neskoro poobede transfer na letisko so slovenským sprievodcom a odlet domov vo večerných hodinách. Prílet do Bratislavy približne o 22:30.hod.

Fotogaléria

Izba hotela Hipotel BelgrandVáš útulný parížsky hotel Belgrand***Váš hotel má zaujímavú architektúruRaňajky v  hoteli