Jún v Barcelone, letecky so slovenským sprievodcom, 4*hotel, polpenzia švédske st. 199 Eur

Barcelona - Top zájazd s polpenziou: 21.06.-24.06.2019

Jún v Barcelone, letecky so slovenským sprievodcom, 4*hotel, polpenzia švédske st. 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
16
2x
zlava
2019-04-25 22:58:00
Jún v Barcelone na 4 dni s polpenziou (švédske stoly) - slovenský sprievodca k dispozícií na letisku, počas letu, v hoteli aj pri prehliadkach - Katalánske námestie, chýrna pešia zóna La Rambla, socha Krištofa Kolomba, park Guell, symbol Barcelony: kostol Sagrada Familia - ubytovanie v kvalitnom 4**** hoteli s polpenziou, formou bohatých švédskych stolov -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Program zájazdu:

1.deň:

Zraz účastníkov okolo 14:00. obeda na letisku v Bratislave so slovenským delegátom. Krátka informácia ohľadne programu, odlet z Bratislavy do Španielska. Voľno. Večera v hoteli formou bohatých švédskych stolov.

2. deň:

Raňajky, odchod skupiny do Barcelony, celodenný výlet v Barcelone, poobede návrat do hotela, večera formou švédskych stolov.
Katalánske námestie ( tu sa napijete z fontány a podľa povesti sa do nej zamilujete) Pešia zóna s obchodmi a kaviarničkami - La Rambla, socha Krištofa Kolomba z roku 1888. Na pešej zóne La Rambla sa nachádza aj najväčšie barcelonské trhovisko. Po blízku sa nachádza Placa Reial, kde fontána a osvetlenie je z rúk Gaudího. Nasleduje gotická štvrť, ktorá bola sídlom Rimanov, Židov a kráľov. Navštívte aj múzeum Picasso, alebo sa vydajte na poobedňajší nákup v známom obchodnom dome (ako kedysi u nás Prior) El Corte Inglés. Skoro večer návrat do hotela, večera.

3. deň:

Raňajky - švédske stoly, krátka cesta do Barcelony, pokračovanie v prehliadkach. Výhľad na Barcelonu z parku Guell, kde sa nachádza aj dom samotného majistra Gaudího. Doobeda návšteva nedokončeného kostola: Sagrada familia. Pod záštitou UNESCO sú aj jeho dva najvýznamnejšie domy, ktoré navrhoval a to Cása Batlò a La Pedrera. Poobede odchod na barcelonský štadión Camp Nou a v podvečerných hodinách návrat do hotela, alebo večerná Barcelona. Večera formou bohatých švédskych stolov v 4*hoteli Top Calella Palace -

4. deň:

Raňajky formou bohatých švédskych stolov, voľný program, podľa letového poriadku odchod so slovenským sprievodcom na letisko a odlet domov.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Španielska
- letiskové poplatky
- slovenského sprievodcu počas letu, aj počas pobytu a prehliadok
- hotelové ubytovanie v 4****superior hoteli v Španielsku,
- polpenziu formou švédskych stolov (raňajky a večere)
- poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Povinné príplatky:
- transfer letisko-hotel-letisko so slovenským sprievodcom: 25 Eur/smer/osoba
- servisný poplatok CK: 35 Eur/noc/osoba
- pre nové objednávky od 03.03.2019 sa účtuje cenový rozdiel letenky: 39 Eur/smer/osoba

Tieto poplatky platia dospelí aj deti, bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Na mieste sa platí lístok na vlak Calella - Barcelona (cena cca.3 až 5 Eur/smer) Posun do Barcelony trvá približne 70 minút.

Popis

TOP zájazd! Tento zájazd naši klienti hodnotili na špičkovú kvalitu!

Fotogaléria

Polpenzia formou bohatých švédskych stolovVeľký výber dezertov