Jar v Ríme 4* letecky z Bratislavy, slovenský sprievodca, 02.03.-05.03.2019, 4 dni 199 Eur

Jarný termín: 02.03.-05.03.2019 4****hotel Marc Aurelio - 2 zastávky od Vatikánu

Jar v Ríme 4* letecky z Bratislavy, slovenský sprievodca, 02.03.-05.03.2019, 4 dni 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
500 €
301 €
60%
3
15x
zlava
2019-03-01 23:55:00
Akcia ukončená
Jarný, predĺžený víkend v Ríme - slovenský sprievodca počas letu aj počas prehliadok a transferov - 4**** kvalitný hotel Marc Aurelio v blízkosti Vatikánu - raňajky v hoteli v cene -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Letenky sú nerefundovateľné, zmena mena nie je možná.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy (Viedne) do Ríma
- slovenského sprievodcu počas letu aj počas pobytu v Ríme
- hotelové ubytovanie 4**** s raňajkami na 3 noci
- letiskové poplatky

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 25 Eur/smer
- servisné poplatky 25 Eur/noc/osoba
- zľavnené raňajky v hoteli: 6 Eur/noc/osoba
- palivové príplatky: 10 Eur/smer/osoba

Charakteristika zájazdu

Miestna turistická taxa sa platí na mieste, priamo v hoteli, cca. 4 - 6 Eur/noc. Už nemusíte telefonovať! Stačí objednať on-line a platiť budete až po písomnom potvrdení Vašej objednávky! Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po telefonickom a písomnom potvrdení voľných kapacít. Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky 25 Eur sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry. Služby sú nerefundovateľné.

Popis

1. deň: Sobota
Stretnutie účastníkov skoro ráno na letisku v Bratislave, krátky spoločný transfer so slovenským sprievodcom do Viedne (cca.35 minút), následne odlet do Ríma spolu so slovenským sprievodcom. Prílet do Ríma, transfer so slovenským sprievodcom do hotela. Ubytovanie v 4**** hoteli v blízkosti Vatikánu. Prehliadky: Benátske námestie, Piazza Venezia. Pahorok Capitol - Kostol Panny Márie Ara Coeli. Ulica Rímskych cisárskych fór, Via Dei Fori Imperiali. Colosseum.

2. deň: Nedeľa:

Raňajky v hoteli 4**** Marc Aurelio, odchádzame do Vatikánu (iba 2 zastávky metrom) pešia prehliadka najznámejších pamätihodností: Bazilika
Vatikán - námestie a bazilika sv. Petra, krásny Anjelský hrad, cez Anjelský most prechod na druhú stranu Tiberu. Piazza Navona, Panteon, Fontána di Trevi, obed v nedalekej rešt. divadla Qirino. Poobede voľno, individuálne prehliadky, možnosť nákupov.

3. deň: Pondelok:
Raňajky v hoteli. Ochod do centra mesta. Našu prehliadku začíname na námestí Piazza del Popolo, kde sa nachádza bazilika Santa Maria del Popolo, pokračujeme v ceste na návršie Pincio. Neskôr odchádzame k jednému zo symbolov mesta Rím: Španielske schody a okolie. Poobede voľný čas.

4. deň: Utorok: Raňajky v hoteli, voľno v Ríme, poobede transfer na letisko a odlet do Viedne, následne odchod transferom do Bratislavy. Príchod do Bratislavy o 23:00.hod.

Fotogaléria

Hotel Marc Aurelio 4**** Rím, Váš hotel v bízkosti Vatikánu