Jamajca Karibik Funholiday Beach Resort Negril ***all inclusive, vybrané termíny: 799 Eur

Odlety z Viedne na 8 dní: 08.10.-15.10., alebo 15.10.-22.10.2018

Jamajca Karibik Funholiday Beach Resort Negril ***all inclusive, vybrané termíny: 799 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
1599 €
800 €
50%
8
17x
zlava
2018-05-21 22:00:00
Akcia ukončená
Jamajca slnečný Karibik, oldety z Viedne vo vybraných termínoch - 8 dní Funholiday Beach Resort Negril *** - all inclusive formou švédskych stolov, nápoje sú v cene!!! -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Rezervované miesta sú garantované a nie je potrebné ich overovať telefonicky. Stačí objednať on-line a obdržíte písomné potvrdenie. Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po písomnom potvrdení voľných kapacít. Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky 25 Eur sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky na Jamajcu
- ubytovanie s all inclusive v hoteli
- poistenie voči insolventnosti

Letiskové a servisné poplatky: 299 Eur
Extra poplatok: Transfer 25 Eur/smer

Po objednaní poukazov je potrebný uhradiť účastnícky poplatok najneskôr do 24 hod. Ostatné doplatky sa douhradia neskôr, až po obdržaní zmluvy: napr. letiskové a servisné poplatky, alebo príplatky za transfer.

Popis

Tento rezort sa nachádza na krásnej bielej piesočnatej pláži 7 Mile Beach v Negril, Jamajka. Jeho reštaurácie Café podávajú čerstvé morské plody chytené z Karibiku rovnaký deň.

Fun Holiday Beach Resort Negril Jamaica má plážový bazén a jacuzzi. Izbová služba a stráženie detí je tiež k dispozícii. Hostitelia Restaurant Café žiť reggae koncertov na 2 noci v týždni.

Izby v hoteli Negril Fun Holiday Beach Resort majú balkón s výhľadom a vlastnou kúpeľňou.

Poloha Fun Holiday Beach Resort je na pláži umožňuje hosťom vychutnať šnorchlovanie, vodné lyžovanie, surfovanie a plávanie priamo pred svojej izby. Downtown Negril a Negril Lighthouse sú menej ako 10 minút

Fotogaléria