Emiráty - december, slovenský delegát, Abu Dhabi - Sharjah - Ajmán - Dubaj 8 dní 399 Eur

Termín zájazdu: 04.12.-11.12.2018 na 8 dní, Spojené arabské emiráty

Emiráty - december, slovenský delegát, Abu Dhabi - Sharjah - Ajmán - Dubaj  8 dní 399 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
1100 €
701 €
64%
4
21x
zlava
2018-12-08 23:55:00
Akcia ukončená
Spoznajte čarovný svet Spojených arabských emirátov - navštívte zaujímavé miesta a vychutnajte si najkrajšie pláže východu - Abu Dhabi - Sharjah - Ajmán - Dubaj -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Cena zahŕňa:
- obojsmernú letenku do Spojených Arabských Emirátov
- hotelové ubytovanie v Abu Dhabi, Sharjah, Ajmán a Dubaj
(všade luxusné 4**** a 5***** hotely)
- raňajky formou bohatých švédskych stolov
- slovenského sprievodcu počast letu aj všetkých transferov a prehliadok
- poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Povinné príplatky:
- letiskové a servisné poplatky v celkovej sume: 299 Eur
- transfery počas trasy so slovenským sprievodcom 100 Eur/osoba
Tieto poplatky platia dospelí aj deti, bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Telefonické overovanie voľných miest pri tomto zájazde nie je potrebné nakoľko sme napojený na aktívny rezervačný systém.
Stačí objednať on-line a obdržíte písomné potvrdenie.

Popis

Program zájazdu:

1.deň: Zraz účastníkov v Bratislave na letisku. Odchod so slovenským delegátom do Viedne/Budapešti (resp. priamy odlet z Bratislavy). Odlet na obed do Spojených arabských emirátov, prílet vo večerných hodinách, transfer so slovenským sprievodcom do hotela v Abu Dhabi (4****).

2. deň: Raňajky formou bohatých švédskych stolov priamo v hoteli. Dooeda krátka prehliadka mesta Abu Dhabi so sprievodcom, následne presun do jednej z najväčších mešít sveta: Šejk Zajed. Poobede návšteva nákupného centra, ktorý sa nachádza v blízkosti nášho hotela.

3. deň: Raňajky formou bohatých švédskych stolov. Voľné doobedie v Abu Dhabi, okolo obeda odchod do Sharjah, kde sa ubytujeme v 5***** luxusnom hoteli priamo na pláži. Poobede kúpanie v mori pri hoteli a individuálne voľno.

4. deň: Raňajky v 5***** luxusnom hoteli, doobeda krátka prehliadka mesta so sprievodcom, poobede kúpanie v mori, oddych v záhrade luxusného hotela, priamo na pláži.

5. deň: Raňajky v luxusnom hoteli, po raňajkách krátke voľno na individuálne nákupy, potom odchod do Ajmánu, do hotela 4****, ktorý sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži. Voľno, kúpanie v mori.

6. deň: Raňajky v hoteli, krátka prehliadka Ajmánu, odchod do Dubaja. Celý deň v Dubaji. Návšteva najzaujímavejších častí Dubaja. Skoro večer transfer do hotela 4**** v Dubaji, ktorý je neďaleko od Mall of the Emirates (jedno z najväčších nákupných centier na svete), kde je aj krytá zimná zjazdovka.

7. deň: Raňajky v hoteli formou švédskych stolov, spoznanie Dubaja.

8. deň: Raňajky v 4**** hoteli v Dubaji. Celý deň v Dubaji, neskoro poobede transfer so slovenským sprievodcom na letisko a odlet večer domov. Prílet v nočných hodinách, transfer do Bratislavy.

Fotogaléria