Barcelona na jar, letecké víkendy z Bratislavy, slovenský sprievodca polpenzia 199 Eur

Letecky z Bratislavy 28.02.-02.03.2020, 07.03.-10.03.2020, 18.05.-21.05.2020 sobota, nedeľa, pondelok, utorok

Barcelona na jar, letecké víkendy z Bratislavy, slovenský sprievodca polpenzia 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
8
20x
zlava
2020-04-02 23:58:00
Barcelona na jar so slovenským sprievodcom za nízku cenu - slovenský sprievodca k dispozícií na letisku, počas letu, v hoteli aj pri prehliadkach - Katalánske námestie, chýrna pešia zóna La Rambla, socha Krištofa Kolomba, park Guell, symbol Barcelony: kostol Sagrada Familia - ubytovanie v kvalitnom 4**** hoteli v luxusnom letovisku Santa Susanna, formou bohatých švédskych stolov -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Program zájazdu:

1.deň:

Zraz účastníkov okolo obeda na letisku v Bratislave so slovenským delegátom. Krátka informácia ohľadne programu, odlet priamo z Bratislavy do Španielska. Voľno. Večera v hoteli formou bohatých švédskych stolov.

2. deň:

Raňajky, odchod skupiny do Barcelony, celodenný výlet v Barcelone, poobede návrat do hotela, večera formou švédskych stolov.
Doobeda Park Güell. Výhľad na Barcelonu z parku Güell, kde sa nachádza aj dom samotného majistra Gaudího. Katalánske námestie ( tu sa napijete z fontány a podľa povesti sa do nej zamilujete) Pešia zóna s obchodmi a kaviarničkami - La Rambla, socha Krištofa Kolomba z roku 1888. Na pešej zóne La Rambla sa nachádza aj najväčšie barcelonské trhovisko. Po blízku sa nachádza Placa Reial, kde fontána a osvetlenie je z rúk Gaudího. Nasleduje gotická štvrť, ktorá bola sídlom Rimanov, Židov a kráľov. Navštívte aj múzeum Picasso. Vydajte sa na poobedňajší nákup v známom obchodnom dome (ako kedysi u nás Prior) El Corte Inglés. Skoro večer návrat do hotela, večera.

3. deň

Raňajky - švédske stoly, krátka cesta do Barcelony, pokračovanie v prehliadkach. Doobeda návšteva nedokončeného kostola: Sagrada Familia. Pod záštitou UNESCO sú aj jeho dva najvýznamnejšie domy, ktoré navrhoval a to Cása Batlò a La Pedrera. Neskôr navštívime nádherný Montjuic, potom Palác umenia a olympijský areál, Špenielke námestie a bývalú arénu s perfektnou terasou. V podvečerných hodinách návrat do hotela, alebo večerná Barcelona. Večera formou bohatých švédskych stolov v 4*hoteli Mercury, v letovisku Santa Susanna.

4. deň:

Raňajky formou bohatých švédskych stolov, doobeda voľný program. Okolo obeda transfer na letisko so slovenským sprievodcom a odlet do Bratislavy. Prílet do Bratislavy neskoro poobede.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy do Španielska
- letiskové poplatky
- slovenského sprievodcu počas letu, aj počas pobytu a prehliadok
- hotelové ubytovanie v 4**** hoteli v Španielsku
- polpenziu formou švédskych stolov (raňajky a večere)
- poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Povinné príplatky:
- transfer letisko-hotel-letisko so slovenským sprievodcom: 25 Eur/smer/osoba
- servisný poplatok CK: 35 Eur/noc/osoba
- palivové príplatky: 10 Eur/osoba/smer

Tieto poplatky platia dospelí aj deti, bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Vstupenky do Güell parku a Sagrada Familia sú nepovinné, ale zákazníci majú možnosť si individuálne zakúpiť lístky.

Na mieste sa platí lístok na vlak Santa Susanna - Barcelona (cena cca.3 až 5 Eur/smer) Posun do Barcelony trvá približne 70 minút.

Rezervované miesta sú garantované a nie je potrebné ich overovať telefonicky. Stačí objednať on-line a obdržíte písomné potvrdenie. Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po písomnom potvrdení voľných kapacít. Pri kúpe dovolenky zákazník platí iba sumu bez extra poplatkov. Napr. transfer alebo servisné poplatky 25 Eur sa uhrádzajú neskôr, až po obdržaní faktúry.
Služby sú nerefundovateľné.

Fotogaléria

Polpenzia formou bohatých švédskych stolovVeľký výber dezertov