Augustový Londýn letecky, slovenský sprievodca, odlet z Bratislavy 3 plné dni: 199 Eur

Odlety z Bratislavy a z Košíc do Londýna: 24.08.-26.08.2018

Augustový Londýn letecky, slovenský sprievodca, odlet z Bratislavy 3 plné dni: 199 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
600 €
401 €
67%
16
4x
zlava
2018-08-25 22:55:00
Akcia ukončená
Augustový letecký zájazd na 3 dni do Londýna so slovenským sprievodcom - Odlet z Bratislavy alebo z Košíc, podľa požiadavky zákazníka - prílet domov až v nočných hodinách, preto posledný deň využijeme v plnom rozsahu - slovenský sprievodca je k dispozícií na letisku, v lietadle, pri transferoch v Londýne, počas prehliadok aj počas pobytu v hoteli -

Termíny

Podmienky uplatnenia poukazu

Program zájazdu:

1. deň – Skoro ráno zraz účastníkov zájazdu na letisku v Bratislave, stretnutie so slovenským sprievodcom, odlet do Londýna v skorých ranných hodinách. Prílet do Londýna ráno o 08:15.hod., transfer do hotela, prehliadka pamätihodností so slovenským sprievodcom: Westminsterské opátstvo, Parlament a Big Ben, individuálne voľno, vo večerných hodinách návrat do hotela.

2. deň – raňajky v hoteli, prehliadka mesta so slovenským sprievodcom: Buckinghamský palác a pamätník kráľovnej Viktórie, Hyde Park, známe námestie Picadilly Circus, Trafalgar Square s Národnou galériou a pamätníkom admirála Nelsona. Poobede voľno, večer návrat do hotela.

3. deň – raňajky v hoteli, prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, Katedrála St. Paul ́s, Londýnske oko. V prípade záujmu návšteva Múzea voskových figurín Madame Tussaud ́s, alebo nákupná ulica Oxford Street. Skoro večer návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Londýna do Bratislavy vo večerných hodinách, prílet do Bratislavy v nočných hodinách.

Letenky sú nerefundovateľné, zmena mena nie je možná.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Bratislavy a z Košíc do Londýna
- slovenského sprievodcu počas letu aj počas pobytu v Londýne
- hotelové ubytovanie 3*** s raňajkami na 3 dni
- letiskové poplatky

Cena nezahŕňa:
- povinný transfer z letiska do hotela a späť: 30 Eur/smer
- servisné poplatky: 50 Eur/noc/osoba
- Palivový príplatok zavedený od 1.júla 2018: 10 Eur/smer/osoba
(tieto príplatky zaviedli všetky cestovné kancelárie)