5*Singapúr na jar, krása Ázie, svet orchideí - slovenský sprievodca, prehliadky: 699 Eur

Odchod z Bratislavy, odlety z Viedne: 15.02.-22.02.2019, 15.03.-22.03.2020 8 dní, slovenský sprievodca

 5*Singapúr na jar, krása Ázie, svet orchideí - slovenský sprievodca, prehliadky: 699 Eur
Pôvodná hodnota:
Ušetríte:
Zľava:
Počet voľných miest:
Kúpené:
1800 €
1101 €
61%
7
13x
zlava
2020-04-02 23:59:00
Singapúr na jar - krása Ázie - poznávací zájazd do moderného sveta Ázie so slovenským sprievodcom - autobusové aj pešie prehliadky mesta a všetkých zaujímavých častí - výlet do chýrnej botanickej záhrady, kde Vás očakáva svet orchideí -

Termíny

2020-02-15-2020-02-22

2020-03-15-2020-03-22

Podmienky uplatnenia poukazu

Telefonické overovanie nie je potrebné.
Objednajte on-line, a platíte až po písomnom potvrdení objednávky.

Poukaz je potrebný uhradiť ihneď po potvrdení voľných kapacít. Letenky sú nerefundovateľné, zmena mena nie je možná.

Cena zahŕňa:
- obojsmerné letenky z Viedne do Singapúru
- hotelové ubytovanie
- raňajky formou švédskych stolov
- poistenie voči insolventnosti

Cena nezahŕňa:
- letiskové a servisné poplatky: 199 Eur
- transfer z letiska do hotela a späť: 35 Eur/smer/osoba
- palivové príplatky: 50 Eur/smer

Popis

Program zájazdu:

1.deň: Zraz účastníkov v Bratislave so slovenským sprievodcom, odchod transferom do Viedne, odlet do Ázie, preletíme časové pásma. V lietadle je podávaná teplá večera aj raňajky.

2.deň: Raňajky v lietadle, prílet do Singapúru poobede, transfer so slovenským sprievodcom do nášho 5***** hotela Orchard Singapore 5***** v centre mesta. Oddych, nocľah.

3. deň: Raňajky v luxusnom hoteli, autobusová panoramatická prehliadka mesta, slovenský sprievodca. Nacštívime koloniálnu časť mesta, ktorá žije v simbióze s mrakodrapmi. Pešia prechádzka. Poobede návšteva nákupných centier, voľno.

4. deň: Raňajky v luxusnom hoteli, dnes navštívime čínsku aj indickú štvrť s bazármi a trhoviskami. Prehliadka budhistického chrámu Buddha Tooth Relic Temple. Nákupy suvenírov.
Zastávka pri soche Merlion, ktorá je mýtická bytosť, ktorá má hlavu leva a telo ryby. V Merlion parku na brehu zálivu sa nachádza jedna z piatich sôch tohto novodobého symbolu Singapuru. Turistami veľmi vyhľadávané miesto.
Návšteva a foto stop hotela Marina Bay Sands.

5.deň: Raňajky v hoteli, autobusová a pešia prehliadka mesta, uvidíme budovu parlamentu, divadla Victoria Theatre, a prejdeme cez historický mostík Cavenagh Bridge. Zastavíme sa v arabskej časti mesta, ktorý sa podobá na mestečko tisíc a jednej noci. Poobede voľno, prechádza po nákupnej štvrti.

6. deň: Raňajky v hoteli, presun so slovenským sprievodcom do chýrnej botanickej záhrady, kde sa nachádza jedna unikátna časť orchideí. Oddych, poobede voľno, alebo návšteva ostrova Sentosa, kde sa nachádza aj svetoznámy Universal studios s atrakciami.

7.deň: Raňajky v hoteli, celý deň voľno, poobede transfer na letisko, odlet do Európy. V lietadle bude podávaná teplá večera.

8.deň: Raňajky v hoteli a prílet do Viedne, následne transfer do Bratislavy

Fotogaléria